Keller Williams on the Water Sarasota - Michael Martino
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 794 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6367 BAYSIDE KEY DRIVE, TAMPA, FL 33615
  Listing Courtesy Of: MCBRIDE KELLY & ASSOCIATES, 813-254-0900, Michael Kearney
  I ri - 555 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  628 CLEVELAND STREET #1310, CLEARWATER, FL 33755
  Listing Courtesy Of: GREAT HOMES REALTY INC, 727-461-0400, Jessica Elias
  I ri - 147 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3 MANGROVE POINT, ST PETE BEACH, FL 33706
  Listing Courtesy Of: FINE PROPERTIES, 941-782-0000, Cindy Lockhart
  I ri - 172 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1938 76TH PLACE N, SAINT PETERSBURG, FL 33702
  Listing Courtesy Of: RE/MAX METRO, 727-896-1800, Brooke Hefte
  I ri - 722 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  129 12TH AVENUE E, PALMETTO, FL 34221
  Listing Courtesy Of: DALTON WADE INC, 888-668-8283, Diane Consuegra
  I ri - 113 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5129 88TH STREET E, BRADENTON, FL 34211
  Listing Courtesy Of: COMPASS FLORIDA LLC, Mary Michael Martin
  I ri - 674 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  ac
  2744 17TH STREET, SARASOTA, FL 34234
  Listing Courtesy Of: NEW ALLIANCE GROUP REALTY, 941-650-7488, Zach Hilferding
  I ri - 3 238 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  606 N POINT DRIVE, HOLMES BEACH, FL 34217
  Listing Courtesy Of: DUNCAN REAL ESTATE, INC., 941-779-0304, Paige Rogers
  I ri - 142 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2751 CONCH HOLLOW DRIVE, BRANDON, FL 33511
  Listing Courtesy Of: VINTAGE REAL ESTATE SERVICES, 813-684-0001, Jimmy Garcia
  I ri - 3 552 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  ac
  GRIGGS AVENUE, NORTH PORT, FL 34291
  Listing Courtesy Of: FLORIDA LIFE TEAM LLC, 941-303-9575, Jeff Berman
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Michael Martino
  Numri i licencës: 3276909
  The MIKEMartino Group

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bk20oevcdmq8fg7id7jg
  Keller Williams on the Water Sarasota
  22 S Links Ave #200 Sarasota, FL 34236
  Zyrë

  Michael Martino
  REALTOR® 3276909
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.